Český svaz stavebních inženýrů je tvůrčí, stavovské, výběrové a neziskové občanské sdružení stavebních inženýrů a vysokoškolsky vzdělaných odborníků příbuzných oborů působících ve výstavbě v Čechách, na Moravě i ve Slezsku. Sdružuje své členy na základě dobrovolnosti.

Odborná konference „Zajímavé stavby“

pořádá Český svaz stavebních inženýrů OP Brno ve spolupráci s  Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků

Konference proběhne 7.11-2019 v 16:00 v posluchárně D 182 VUT FAST Brno, Veveří 95

Odborné přednášky :

Ing. JUDr. Zdeněk Dufek, Ph.D, AdMaS ,VUT Brno
Moderní centrum vědy a komplexní výzkumná instituce v oblasti stavebnictví

Prof. Ing. Leonard Hobst, CSc.
120 let VUT FAST Brno

Na odbornou konferenci vás srdečně zve předseda OP ČSSI Brno pan Ing. Jiří SKYVA.

Společná večeře spojená s diskuzí bude v zajištěna v restauraci Rybkova 1.

Na konferenci se prosím, přihlaste ihned - max. do 23. října 2019, tel.: 732 614 187, 545214801, nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..